درباره کرمان آدرس


احتمالا برای شما پیش آمده که بخواهید به یک جای خاص در کرمان بروید اما آدرس آن را ندانید .
یا اینکه بدانید در محل زندگی شما چه مغازه هایی وجود دارد .
این طرح ساده ، شروع کار کرمان آدرس بود .

کرمان آدرس در ابتدا یک ایده ساده بود. اما با گذشت زمان و با افزوده شدن اطلاعات بیشتر به آن ، تبدیل شد به یک منبع خوب برای جستجوی آدرس در کرمان. به تدریج با افزوده شدن اطلاعات بیشتر به سایت ، کاربران استقبال بیشتری از این سایت کردند. یکی از اهداف اصلی کرمان آدرس این است که وقتی کسی به سایت ما وارد میشود و دنبال یک آدرس در شهر کرمان میگردد ، حتما به نتیجه برسد و این امر وقتی محقق خواهد شد که ما بتوانیم تا جایی که امکان دارد تمام مکان های موجود در شهر کرمان اعم از ادارات ، سازمان ها ، بانک ها ، بیمارستان ها ، مغازه ها و ... را در سایت خود به ثبت برسانیم. البته برای این کار نیاز به کمک شما هم استانی های عزیز نیز داریم که با ثبت مغازه ، شرکت ، شغل یا حرفه خود در کرمان آدرس ، بتوانیم بطور دقیق تر آدرس ها را پوشش دهیم.

نسخه موبایل

نسخه موبایل کرمان آدرس به شما این اجازه را میدهد تا پس از نصب برنامه تمامی آدرس های وب سایت را روی موبایل خود ذخیره کنید تا در زمان نیاز با امکان جستجو به راحتی اطلاعات مورد نظر خود را مشاهده کنید . همچنین می توانید آدرس هایی که بیشتر به آن ها نیاز دارید را در قسمت علاقه مندی ذخیره کنید . با اضافه شدن آدرس های جدید به وب سایت میتوانید به قسمت بروز رسانی رفته تا آدرس های جدید نیز روی گوشی شما ذخیره شود . همچنین اوقات شرعی تمامی شهر های استان کرمان در نسخه موبایل قابل مشاهده است.

جایگاه ها

محبوب ها

برای قرار گرفتن در لیست محبوب ها باید هزینه مورد نظر را با توجه به اولویت جایگاه پرداخت کنید. اولویت جایگاه از بالا به پایین و از سمت راست به چپ است در نسخه موبایل هم از بالا به پایین. دوره قرار گرفتن در لیست ماهیانه می باشد.
برای مشاهده تعرفه محبوب ها وارد پنل کاربری شوید !

برترین های هفته

لیست برترین های هفته با توجه به بازدید و عملکرد صاحب شغل در سایت بروز رسانی میشود و در پایان هفته اطلاعات جدید قرار میگیرد.

تازه ها

آخرین آدرس های ثبت شده که اطلاعات خود را بدرستی ثبت کرده اند در لیست تازه ها قابل مشاهده هستند.
 

اوقات شرعی

139
دسته بندی
148
محدوده
11,388
کاربران